Prejsť na obsah

Pozvanka na predvianocne stretnutie

Informácie > Všeobecné > Informacie OZ

O pár dní je tu mesiac december. Tento mesiac je veľmi výnimočný, lebo má niekoľko významných dní : Mikuláša, Vianoce a Silvester. Dokonca aj tento rok bol vynimočný pre naše OZ. Tento rok sme oslavili 10.výročie založenia. Preto som sa rozhodla spojiť všetky tieto významné sviatky a udalosti do jedného stretnutia.

Pozývam všetkých členov OZ a ich deti dňa 13.12.2019 o 15,00hod. v priestoroch Kidshouse, na posledné tohtoročné stretnutie.

Deti, ktoré poslúchali celý rok  dostanú darček, ktorý im posiela Mikuláš (má toho veľa, takže medzi nás osobne nepríde), budú sa môcť vyšantiť na atrakciách, ktoré ponúka toto zariadenie.
Nuž a my dospelí budeme mať priestor na pokecanie, spomínanie, hodnotenie, podnety a ešte aj pre tých odvážnych a hrychtivých aj možnosť ukázať svoju šikovnosť a nebojácnosť v Laser Zóne.

Trojhodinový pobyt (dve hodiny je málo, aby som sa mohla s vami porozprávať)  deťom v detskom svete a dospelým a starším deťom v Laser zone  hradí OZ diabetikinfo. Za Mikulášsky balíček pre deti sa dopláca 3Eurá. Peniaze uhradíte na mieste.


Táto akcia je určená iba pre členov OZ diabetikinfo.


Prosím všetkých, ktorí majú záujem zúčastniť sa pripravovanej akcie, aby  mi poslami prihlášku najneskôr do 30.11.2019. Pri mene dieťaťa uvedte aj jeho vek a prípadné alergie.


Ľubica

Návrat na obsah